Matiné első felvonás

vacikse0510Kedd este hazai pályán fogadtuk a már bajnoki bronzérmes Tatabányát

Kedd este hazai pályán fogadtuk a már bajnoki bronzérmes Tatabányát egy többszörösen halasztott bajnoki mérkőzésen. A találkozó az halasztások alatt bekerült a kötelezően letudandó mérkőzések halmazába, így csak remélhettük, hogy a csapatok próbálnak a nézőknek pozitív szórakozást nyújtani.

Ebben szerencsére nem kellett csalatkoznunk, igaz a látványos és gyors játék a védekezés rovására ment. Az első negyedórát jó játékkal és Lendvay látványos indításaival mi irányítottuk, de a vendég kapuscsere és jó pár eladott labdánk pillantok alatt megfordította a mérkőzés állását és innentől kezdve mi rohantunk az ellenfél után esernyő nélkül a gólzáporban. A kevés kilátogató jól is szórakozott, a kapusok és az edzők már kevésbé, de mivel a találkozó végül számunkra elfogadható különbségű, de papírforma eredménnyel zárult a Sportcsarnokban nem tűnt senki sem csalódottnak.

A mérkőzés képeit megtekinthetik a Váci KSE facebook oldalán!

Váci KSE–Grundfos Tatabánya KC 32–36 (17–20)
Vác, V: Bíró -Kiss
Váci KSE: Vitáris (k) – Vasic 3, Stanojevic 5, Topic 4, Koller 4, Lendvay 3, Popovic 7 (1). Cs: Tyiskov 1, Pavlovic 2, Ménfői 1, Császár 2, Czene. Edző: Gúnya Péter
Grundfos Tatabánya KC l.d.: Vujovic 10. Edző: Vladan Matics
Az eredmény alakulása: 7. perc: 3–4, 13. perc: 9–6, 22. perc: 11–14, 29. perc: 14–19, 34. perc: 21–22, 43. perc: 23–28, 50. perc: 28–31, 57. perc: 31–34.
Kiállítások: 4 perc ill. 10 perc Hétméteresek: 2/1 ill. 3/2.