Megszépül a város

dunaprtviragok Virágba borult a Duna-part is

 

 

Az elmúlt héten megszépült a Duna partján található sétány és a virágágyások. Új virágok sorakoznak szépen rendezetten az ágyásokban. Virágoszlop díszeleg a város több pontján is. A sétányon az ágyásokból és a fák tövéből eltűnt a gaz és gyönyörű virágok növények kaptak benne helyet.

dunaprtviragok

Városunk kezd megszépülni, több ponton azonban vannak még hiányosságok. A gyönyörű Duna-parti virágözön mellett Deákvárra felsétálva elég nagy kontraszt mutatkozik. Sok helyen nagy a fű, az oszlopokat nem díszítik virágok, de legalább az ágyások itt is rendezettek. Reméljük ez a fajta fejlődés folyamatos és tartós lesz a városunk több pontján is. Köszönjük azoknak, akik fáradságos munkával ezt igyekeznek megvalósítani.

Partnereink

print

 dunakanyarlogo

 

ai logo

 

vaciegyhazmegye logo k

 

tragor ignac logo

 

konyvtar

 

vendegvarok

 

mouseoleumlogo 

 

Magánnyomozó

magannyomozouj

+3670 7708126

 

diamond

 

dsk

  

Hirdetőink

borzsonyvendeghazkicsiborito

 umami

royal

 

duplexkicsi

 

starthibokicsi

 

mouseoleumlogo

 

pedikurnevjegy

 

mr mester

 

bayer k

 

aquadream

 

klimasz logo

 

Royal Fitness logo

 

vip logo

 

rubraetterem logo

 

prestige

 

repetabisztro logo

 

hbmultimedia