A Hónap Embere Loksa Levente és Wernke Ádám

2017augusztusElőször kapja két ember a megtisztelő címet

 

 

 

A két fiatalember tevékenysége vitathatatlan városunkban. Évekkel ezelőtt innen indult a Dunakanyar Hangja, Dunakanyar Szépe címet viselő rendezvényük. Minden évben, több kitűnő rendezvénnyel öregbítik városunk hírnevét, hiszen többek között megszervezik a Bor és Pálinkafesztivált, a Dunakanyar Kézműves Sörfesztivált is. A Dunakanyar Rendezvényiroda megalapítása óta rengeteg programmal, énekessel, együttessel és művésszel kápráztattak el minket. A színvonalas koncerteken a hazai sztárok színe-java megfordult már városunkban. Rendezvényeik, a környékbeli településekről is több ezer embert vonzanak Vácra. A páros, kiemelkedő teljesítményével kiérdemelte augusztus hónapban a Hónap embere címet. Gratulálunk!

2017augusztus

Partnereink

print

 

 Váci állásajánlatok!

jooble

segitokezek

 dunakanyarlogo

 

ai logo

 

vaciegyhazmegye logo k

 

tragor ignac logo

 

konyvtar

 

vendegvarok

 

mouseoleumlogo 

 

  

Hirdetőink

borzsonyvendeghazkicsiborito

 umami

royal

 

duplexkicsi

 

starthibokicsi

 

mouseoleumlogo

 

aquadream

 

klimasz logo

 

Royal Fitness logo

 

vipbizt

 

rubraetterem logo

 

prestige

 

repetabisztro logo

 

hbmultimedia